Spreadthesign - mezinárodní slovník, kde chceme zpřístupnit všechny znakové jazyky světa.


Na počátku se tento projekt uskutečnil s cílem zlepšit jazykové znalosti našich odborných studentů při cestě do zahraničí za prací.

Mezi roky 2006 a 2010 jsme nahráli slova a videa do několika odborných oborů do slovníku.

V roce 2012 jsme zlepšili funkce a přidali více jazyků a více slov pro každého partnera, aby se překládali. Spreadthesign pak získal další věty a ne jediné slova / znaky.

Mezi roky 2012 a 2015 jsme do naší databáze vložili ještě větší obsah - 15.000 znaků / slov na každý jazyk. Také jsme přidali obrázky k některým slovům.

Mezi lety 2015 a 2018 jsme udělali velkou kvalitní práci, kde jsme opravili dřívější chyby. Také jsme vytvořili nový web s novými funkcemi, například funkcí mapy. Během těchto let jsme přidali ještě další jazyky.

Neustále rozšiřujeme naše partnerství s novými zeměmi a novými sponzory tohoto bezplatného webového nástroje. Každá zastoupená země má svého týmu odpovědného za jejich jazyk na této webové stránce. Nejsou-li odborníky samy, je jejich povinností spojit odborníky na znakovou řeč pro korekturu. Národní týmy se snadno kontaktují pro připomínky nebo návrhy.

Spreadthesign pomáhá každý den tisícům lidí, aby našli označení, které hledají. Jsme také k dispozici jako aplikace pro smartphony a tablety s názvem "Šířky".

A MULTILINGUAL DICTIONARY FOR SIGN LANGUAGES: "SPREADTHESIGN"
Alpen-Adria-Universität Klagenfurt, Austria - 2015
Download

Chcete připojit svou zemi a organizaci k této dokumentaci?
Kontaktujte koordinátora Thomas Lydell - thomas.lydell@signlanguage.eu +46721765145

Děkujeme, že jste použili produkt spreadthesign.com, produkt neziskového sdružení European Sign Language Center.

Follow us on social media
Facebook | Instagram