Spreadthesign – nemokamas tarptautinis žodynas, kuriuo siekiama didinti visų pasaulio gestų kalbų prieinamumą kiekvienam. Žodynas yra puiki mokymosi priemonė mokytis gestų kalbų savarankiškai.

Pradžioje šis projektas buvo sukurtas siekiant padėti praktiką užsienyje atliekantiems studentams tobulinti kalbos įgūdžius.

2006- 2010 metų laikotarpiu buvo filmuojami ir keliami į svetainę profesinės tematikos gestai.

2012-ais metais patobulinome atliekamas funkcijas ir pridėjome papildomų kalbų.

2012 – 2015 metais įkėlėme dar daugiau gestų į mūsų internetinę svetainę – kiekviena šalis partnerė nufilmavo 15.000 gestų savo kalba. Taip pat pridėjome paveikslėlius kai kuriems žodžiams.

2015 – 2018 metai buvo skirti anksčiau padarytų klaidų taisymui, naujo internetinio puslapio kūrimui su žemėlapio funkcija. Per šį laikotarpį žodyną papildė dar daugiau kalbų.

Mes nuolatos plečiame bendradarbiavimą su naujomis šalimis ir naujais rėmėjais šio nemokamo internetinio puslapio funkcijų plėtrai. Jūs visada galite tiesiogiai susisiekti su Jūsų šalies atstovais komentarams ir pasiūlymams išsakyti.

Mūsų mobilioji aplikacija pasiekiama išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais tuo pačiu vardu 'Spread Signs'.

DAUGIAKALBIS GESTŲ KALBŲ ŽODYNAS: "SPREADTHESIGN"

Alpen-Adria-Klagenfurto Universitetas, Austrija – 2015

Atsisiųsti

 

Norite prijungti savo šalį ar organizaciją prie šio projekto?

Kreipkitės į Thomas Lydell - thomas.lydell@signlanguage.eu +46721765145

Ačiū, kad naudojatės spreadthesign.com., ne pelno siekiančios organizacijos Europos gestų kalbų centro nuosavybe.

Sekite mus socialiniuose tinkluose
Facebook | Instagram