Spreadthesign - starptautiska vārdnīca, kurā mēs vēlamies padarīt visas pasaules zīmju valodas pieejamas.

Šis pedagoģiskais pašmācības rīks ir brīvi pieejams visiem cilvēkiem visā pasaulē.
Sākumā šis projekts tika veikts, lai uzlabotu mūsu profesionālo studējošo valodu prasmes, dodoties uz ārzemēm, lai strādātu praksē.

Laikā no 2006. līdz 2010. gadam vārdnīcā mēs augšupielādējām vārdus un videoklipus vairākos arodizglītības laukos.

2012. gadā mēs uzlabojām funkcijas un pievienojām vairāk valodu, kā arī vairāk vārdus, ko katram partnerim tulkot. Spreadthesign tad arī ieguva vairākus teikumus un ne tikai atsevišķus vārdus / zīmes.

Laikā no 2012. līdz 2015. gadam mēs ievietojām vēl vairāk satura mūsu datubāzē - 15 000 zīmes / vārdi katrā valodā. Mēs arī pievienoja attēlus dažiem vārdiem.

Laikā no 2015. līdz 2018. gadam mēs veica lielu kvalitatīvu darbu, kurā mēs labojām iepriekšējās kļūdas. Mēs arī izveidojām jaunu tīmekļa vietni ar jaunām funkcijām, piemēram, kartes funkciju. Šajos gados mēs arī pievienojām vēl vairāk valodu.

Mēs pastāvīgi paplašinām mūsu partnerību ar jaunajām valstīm un jaunajiem šī bezmaksas tīmekļa rīka sponsoriem. Katrai pārstāvētajai valstij ir sava komanda, kas atbild par savu valodu šajā tīmekļa vietnē. Ja viņi nav paši eksperti, viņu pienākums ir saistīt zīmju valodas speciālistus korektūrai. Valstu komandām ir ērti sazināties, lai saņemtu komentārus vai ieteikumus.

Spreadthesign katru dienu palīdz tūkstošiem cilvēku atrast meklēto apzīmējumu. Mēs esam pieejami arī kā viedtālruņu un planšetdatoru lietotnes ar nosaukumu "Izplatīt zīmes".

A MULTILINGUAL DICTIONARY FOR SIGN LANGUAGES: "SPREADTHESIGN"
Alpen-Adria-Universität Klagenfurt, Austria - 2015
Download

Vai vēlaties saistīt savu valsti un organizāciju ar šo dokumentācijas darbu?
Lūdzu, sazinieties ar koordinatoru Thomas Lydell - thomas.lydell@signlanguage.eu +46721765145

Paldies, ka izmantojat spreadthesign.com - produkciju no bezpeļņas asociācijas Eiropas Sign Language Centre.

Follow us on social media
Facebook | Instagram